Set 10 Pensule Zugravit 4...
Contine:
-2 pensule cu peri de 50mm
- 3 pensule cu peri de 38mm
- 3 pensule cu peri de 25mm
- 2 pensule cu peri de 13mm lungime.
Lampa spot Downlight LED Cip SAMSUNG 30W Orientabil 4000K COD: 846
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Contine:
-2 pensule cu peri de 50mm
- 3 pensule cu peri de 38mm
- 3 pensule cu peri de 25mm
- 2 pensule cu peri de 13mm lungime.
Lampa SMD-LED 1,6W cu panou solar 2V/0,58W si baterie 1,2V/1000mAh
Pret pe bucata
Scaun cu cadru metalic, pliabil de culoare gri. Scaunul este fabricat din PVC, iar suprafata de sezut este de 39x39 cm. Se inchide pentru depozitare si transport usor.
Material: Metal PVC
Lungime x Latime x Inaltime: 46.5x39x81 cm
Proiector LED SMD 50W Cip SAMSUNG Slim Corp Negru 6400K 120LM/W COD: 761
Acumulator stationar detalii:
| Brand | Breckner Germany |
| Tip acumulator | Stationar |
| Tensiune | 12 V |
| Dimensiuni | 260 x 169 x 211 mm |
| Sarcina electrica | 85 A |
| Greutate | 28 Kg |
Pret pe bucata
| Tensiune curent | 6V |
| Putere lampa | 60W (1W x 60 SMD) |
| Senzor de miscare | DA |
| Baterie | 3.7V 16Ah |
| Telecomanda | DA |
| Nivel protectie | IP65 |
| Tip | LED |
| Temperatura de culoare | 3000-6500 K |
| Temperatura de lucru | -30°C - +40°C |
| Material | ABS + Aluminiu |
Pentru servirea meselor in familie si pentru primirea invitatilor, caminul tau are nevoie de scaune pentru bucatarie si living. Scaunul este realizat intr-un stil modern, cu structura metalica si tapiterie din PVC.
Cu un design simplu si o combinatie unica intre partile tapitate cu masini si cadrul metalic alb, scaunul este potrivit pentru folosirea in bucatarie, in living, in camera copiilor sau in birou. Sezutul este realizat din burete cu grosimea de 2 cm.
Acest scaun are inaltimea totala de 80 cm si inaltimea pana la sezut de 43 cm. Sistemul de pliere si dimensiunile reduse ale scaunului faciliteaza depozitarea si manevrarea, chiar si in spatii reduse.
Scaunul pliant are greutatea de 3.5 kg si este construit pentru a sustine greutatea maxima de 100 kg. Intretinerea si curatarea scaunului se realizeaza cu usurinta, cu o carpa moale si produse de intretinere si curatare dedicate.
Aplica LED SAMSUNG Cip Fara Rama Rotund 6400K IP44 100lm/W COD:13949
| Tensiune curent | 6V |
| Putere lampa | 150W |
| Senzor de miscare | DA |
| Telecomanda | DA |
| Nivel protectie | IP65 |
| Tip | LED |
| Temperatura de culoare | 3000-6500 K |
| Temperatura de lucru | -30°C - +40°C |
| Durata de viata | 50000 ore de lucru |
| Material | ABS + Aluminiu |
Lampa Stradala LED Cip SAMSUNG 30W Slim 4000K 120LM/W COD: 956
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 30000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 30W |
| Tensiune de alimentare: | AC:120-240V |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 3600lm |
| CRI: | >70 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | Aluminiu |
| Culoare corp: | Gri |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | >15000 |
| Conditii de utilizare: | Intre -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Dimensiuni: | 375x135mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.795Kg |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 60luni |
Regulator tensiune pentru panou solar 20A 48V 2X port USB Breckner Germany detalii:
Pret pe bucata
Scaun pentru fete cu structura metalica pliabila, de culoare roz cu manere si detalii turcoaz si material textil cu imprimeu unicorn. Este un scaun pliant ideal pentru gradina sau balcon si poate fi folosit cu usurinta si ca scaun de plaja pentru copii, deoarece se transporta usor.
In conformitate cu standardul N17191:2021
Material: Metal Poliester
Greutate suportata: 35 kg
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 50W |
| Numar LED-uri | 50 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 5000LM |
| Protectie | IP67 |
USB Intenso USB 64GB 20/35 Slim Line black USB 3.0
Capacitate 64 GB
VIteza maxima Up to 100 MB/sProduct
Dimensiune: 20 x 7 x 15 mm.
Pret pe bucata
Tava pentru incaltaminte cu model sweet home, realizata 100% din materiale reciclabile, poate fi amplasata la usa de intrare in locuinta, atat in interior, cat si la exterior.
Marginea tavitei are o inaltime de 2.1 cm, ceea ce o face ideala pentru scurgerea apei de pe incaltaminte, astfel incat toata murdaria se va pastra in interiorul tavitei. Capacitatea produsului este pentru 3 perechi de incaltaminte. Tava se curata foarte usor, cu apa si un burete.
Produsul are culoarea gri + negru si dimensiunile 38 x 75 cm.
Panou LED 18W Premium Cip SAMSUNG Rotund 3000K COD: 718
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru