Proiector solar 25W, 600lm....
Proiector solar BK-128-6COB
Putere: 25W 600lm.
Pret pe bucata
Alimentare: 110-240V sau auto 11-15V
Tensiuni de iesire: 12/15/18/19/20V la 5A
22/24V la 4.2A
Putere 100
Se livreaza cu 8mufe de conexiune, cablu alimentare 220V si auto
Pret pe bucata.
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Proiector solar BK-128-6COB
Putere: 25W 600lm.
Pret pe bucata
Husa de spalat haine, diametru x inaltime: 20x30 cm.
Ajuta la evitarea ruperii si incurcarii hainelor precum si la economisirea spatiului.
Proiector solar stradal 120W
Cod: KBS-SLR-STR-120W
Putere panou solar: 6V 16W
Dimensiune proiector: 720*240*58mm
Dimensiune panou solar: 608*231mm
Capacitate baterie: 3.2V 1*6AH
Lumen: 11520 LM
Pret pe bucata
Masa pliabila rotunda cu deschidere cu siguranta, aparatori picioare pentru a nu deteriora suprafata cu inchidere usoara.
Diametru x Inaltime: 44.5x65.5cm
Material: MDF - Metal
Perna decorativa pentru scaun de exterior, cu spatar, de culoare gri, cu imprimeu diverse mesaje de culoare alba, doua fete, fara fermoar, cu snururi din acelasi material pentru fixare pe scaun.
Pernele confortabile pentru exterior sunt frumoase, accesibile, reimprospateaza si ofera stil!
Instructiuni de ingrijire:
Nu este permisa utilizarea inalbitorilor sau a clorului.
Nu este permisa calcarea.
Nu este permisa utilizarea in uscator.
Temperatura maxima de spalare 30°C.
Lungime x Latime x Grosime: 100x50x10cm
Compozitie: Husa: 40% Bumbac-60% Poliester- Captuseala interioara: Spuma poliuretanica.
| Dimensiune proiector | 677x342x70mm |
| Dimensiune panou solar | 590x335mm |
| Putere | 6V-30W |
| Baterie LiFePO4 | 3.2V 30.000mAh |
| Mumar led-uri SMD5730 | 800led |
| Indice protectie | IP65 |
| Inltime recomandata de montare | 5-10m |
| Timp incarcare | 5-6ore |
| Timp iluminare | pana la 22 ore(in functie de modul selectat) |
| Senzor miscare | Inclus |
| Temperatura de culoare | 6500K rece |
| Flux luminos | 26.000lm |
Pachetul cuprinde:
-Proiector led cu panou solar 300W
-Telecomanda
- Brat metalic 500mm.
Lampa SMD-LED 1,6W cu panou solar 2V/0,58W si baterie 1,2V/1000mAh
Pret pe bucata
Doua zone de gatit cu inaltimi reglabile si independente
Profita de o zi insorita pentru a gati o reteta de frigarui de pui cu boia, hot dog si ardei la gratar.
Cele 2 zone de gatit echipate cu grile reglabile pe inaltime, garanteaza ca iti vei gati masa la temperatura ideala.
Avantajul acestui gratar: usurinta in utilizare si numeroasele posibilitati de a varia placerile si de a multiplica ocaziile gourmet in timp ce te bucuri de soare.
Avantaje tehnice
Pentru a profita de toate razele soarelui din timpul zilei, acest gratar este usor de mutat datorita celor 2 roti mari si a unui maner. Aerisirile modulare va permit sa mariti sau sa reduceti coridorul de aer disponibil pentru a modula caldura jarului dumneavoastră.
Instructiuni de ingrijire
Gratarul Naterial Icarus poate fi curatat usor cu o carpa umeda si sapun neutru. Conceput pentru a rezista la 5 ani de utilizare.
Acoperiti gratarul cu o husa de protectie, pentru a creste durata de viata, impotriva elementelor externe.
Aplica de perete cu incarcare solara LED COD: 7523
| Unghi dispersie | 120° |
| Flux luminos | 400 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Plastic |
| Putere | 3 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 109 mm |
| Lungime | 140 mm |
| Latime | 212 mm |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 2 ani |
Perie de curatare cu peri moi de 8 cm lungime, cu stalp metalic si maner antiderapant.
Va va ajuta sa ajungeti in locuri greu accesibile și sa curatati eficient.
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 6400K COD: 741
Descriere - Caracteristici
Floare decorativa, orhidee alba intr-un ghiveci usor din plastic.
Decorati-va spatiul cat mai placut ochilor.
Culoare: Alb - Galben
Material: Plastic - Tesatura sintetica
Diametru x Inaltime: 10 x 38 cm
Paleta cu baza si functie dubla. La primul nivel elimina insectele manual prin generarea de tensiune pe suprafata grilei, iar la al doilea nivel, plasat pe portul de incarcare, functioneaza ca o capcana pentru insecte, eliminand in orice moment orice insecta care atinge grila metalica. Contine un cablu de incarcare de 60 cm si functioneaza cu 1 baterie de tip litiu de 500mA (inclusa).
Lungime x Latime x Inaltime: 22x53x5 cm
Lampa LED solara cu senzor miscare de 3 metri.
Buton ON-OFF
Dimensiune: 124 x 96 x 48mm
Pret pe bucata
| Dimensiuni | 177x182x495 mm |
| Panou solar | 2V/80mAh |
| Baterie | 1.2V/1200mAh |
| Numar leduri | 3x0.06W |
| Temperatura de culoare | 6500-7000K |
| Perioada de functionare | 9-12H |
| Perioada de incarcare | 4.5H |
| Protectie | IP44 |
| Material | Otel,plastic,sticla |
Pix pentru gravat obiecte pentru o gama variata de utilizari. Creati detalii uimitoare si oferiti mobilei dumneavoastra un caracter personal cu propriile caracteristici. Puteti grava orice suprafata, cum ar fi lemn, metal, plastic, sticla, piele si multe altele. Este sigur si usor de utilizat. Va va placea sa va personalizati obiectele preferate. Perfect pentru a le proteja prin gravarea numelui dumneavoastra, permitand identificarea in caz de furt. Gravarea este singura metoda eficienta impotriva furtului. Functioneaza cu 2 baterii AA (nu sunt incluse).
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru