Panou solar fotovoltaic 100W monocristalin cablu 70 cm cu conector MC4 760x680x30mm Breckner Germany
| Brand | Breckner Germany |
| Conditie standard test | 1000 W/m2 AM 1.5 25 °C |
| Putere maxima panou | 100 W |
| Intensitate maxima panou | 5.48 A |
| Tensiune maxima panou | 18.24 V |
| Scurt circuit | 5.81 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.8 V |
| Dimensiune | 760 x 680 x 30 mm |
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 6400K COD: 741
Panou LED V-Tac, 29 W, 60 x 60 cm, 4000 K, 3480 lumeni, aluminiu, cip samsung, Alb
Caracteristici generale:
Panou LED
Montare in tavane false
Forma patrata
Cip Samsung
Alimentare: prin alimentator 220 - 240 VAC, 50/60 Hz - tensiune iesire 30-42 VDC
Putere: 29 W
Numar de cicluri pornit/oprit: min. 20.000
Durata de functionare: 30.000 ore
Temperatura de culoare: 4000 K (alb neutru)
Flux luminos: 3480 lm
Unghi dispersie lumina: 110 grade
Material: aluminiu + PMMA + PP
Nu este adecvat pentru utilizare in conditii extreme. Conditiile normale de lucru sunt -20 ° + 40 °C
Dimensiuni (mm): 595 x 595 x 14
Eticheta de eficienta energetica: A++
Aplica de perete cu incarcare solara LED COD: 7523
| Unghi dispersie | 120° |
| Flux luminos | 400 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Plastic |
| Putere | 3 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 109 mm |
| Lungime | 140 mm |
| Latime | 212 mm |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 2 ani |
| Panou solar | 12W policristalin |
| Lampa | 700 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 10Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Pamatuf Magic Antipraf cu 5 Rezerve
Compozitie: 100% Polipropilena.
Regulator tensiune pentru panou solar 20A 48V 2X port USB Breckner Germany detalii:
Pret pe bucata
Aplica LED SAMSUNG Cip Fara Rama Rotund 6400K IP44 100lm/W COD:13949
Incarcator retea
Alimentare: 220V
Iesire: 1 X USB 5V, 1A
COD: GOLF GF-U1
Pret pe bucata
Incarcator retea
Alimentare: 220V
Iesire: 1 X USB 5V, 3A
COD: GF-U206Q
Pret pe bucata
Lampă stradală LED Cip SAMSUNG A++ 5 Ani Garanție 150W Corp Gri 4000K COD: 531
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 18000 lm |
| Culoare corpului | Gri |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Aluminiu |
| Putere | 150 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 594.1 mm |
| Lungime | 299.6 mm |
| Latime | 67.5 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 5 ani |
| Dimensiuni | 177x182x495 mm |
| Panou solar | 2V/80mAh |
| Baterie | 1.2V/1200mAh |
| Numar leduri | 3x0.06W |
| Temperatura de culoare | 6500-7000K |
| Perioada de functionare | 9-12H |
| Perioada de incarcare | 4.5H |
| Protectie | IP44 |
| Material | Otel,plastic,sticla |
Lampa LED solara XF-701
Telecomanda inclusa.
Putere: 18W 500lm
Pret pe bucata
Perdea decorativa de usa cu baza din lemn verde, care se fixeaza usor cu 2 carlige si 12 cordoane verticale, cu sectiuni mici de bambus si frunze de tesatura verde. Distanta dintre sireturile verticale este de 8cm. Este decorativa si utila, deoarece impiedica insectele mari sa intre in camera.
Produs decorativ, fragil. Nu lasati copiii mici nesupraveghiati in preajma produsului. Utilizati conform instructiuni si descriere
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru