Perie de curatare...
Perie de curatare cu peri moi de 8 cm lungime, cu stalp metalic si maner antiderapant.
Va va ajuta sa ajungeti in locuri greu accesibile și sa curatati eficient.
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 3000K COD:739
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Perie de curatare cu peri moi de 8 cm lungime, cu stalp metalic si maner antiderapant.
Va va ajuta sa ajungeti in locuri greu accesibile și sa curatati eficient.
| Panou solar | 25W monocristalin |
| Lampa | 1200 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 20Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Lampa Exit LED 2W Montaj Aplicat 6000K COD: 836
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Date electrice | |
| Putere: | 2W |
| Tensiune de alimentare: | 220-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Modul de urgenta, descarcare curent: | 200-280mA |
| Modul de incarcare curent, curentul de intrare: | 100-140mA |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Rece |
| Temperatura de culoare: | 6000K |
| Flux luminos: | 160lm |
| Numar LED-uri: | 16 |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | Plastic |
| Culoare corp: | Alb + verde |
| Montaj: | Pe perete |
| Functionalitati | |
| Capacitatea bateriei: | Ni-Cd 4.8V,600mAh |
| Timp de functionare: | >3h |
| Timp de incarcare: | 12h |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP20 |
| Rotatie: | Nu |
| Dimensiuni | |
| Dimensiuni: | 380x51x195mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 1.15kg |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 60 luni |
| Informatii aditionale: | Legendă autocolantă pentru 4 directii de evacuare |
Lampa LED Rezistenta la Apa Seria M 600mm 18W 4000K Mat 120 lm/W COD: 20211
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 18W |
| Tensiune de alimentare: | 200-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 2160lm |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 120° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | ABS +PC |
| Culoare corp: | Alb |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +40 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Lungime: | 600mm |
| Latime: | 78mm |
| Inaltime: | 72mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.74Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A+ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Lampa SMD-LED 1,6W cu panou solar 2V/0,58W si baterie 1,2V/1000mAh
Pret pe bucata
Proiector solar 60W cu panou solar
Cod: KBS-SLR60W
Dimensiune proiector: 225*180*50mm
Dimensiune panou solar: 350*230mm
Capacitate baterie: 2*6000mAh
Lumen: 6720 LM
Pret pe set
Comutator LED Touch si Dimer Argintiu + Cablu Negru COD: 3341
| Date electrice | |
| Tensiune de alimentare: | 12/DC |
| Functionalitati | |
| Clasificare IP: | IP20 |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 24 luni |
Lampa Exit LED 2W Montaj Incastrat 6000K COD: 835
Capcana gandaci este o capcana ecologica, lipicioasa cu momeala preinstalata, destinata pentru a preveni invazia tuturor tipurilor de insecte, in special gandaci si paianjeni, fara a afecta oamenii sau animalele. Capcana nu contine substante chimice si este dotata cu un puternic atractiv alimentar ce serveste ca momeala.
Efect curativ: insectele sunt atrase datorita momelii din centrul capcanei, unde sunt capturati si mor pe loc, fara emanatii urat mirositoare.
Efect preventiv: prin capturarea insectelor femela, se impiedica repopularea zonei.
Instrucituni de utilizare:
deschideti capcana si trageti ferm de folia protectoare. Momeala este deja plasata in centrul capcanei. Pentru un efect mai puternic se pot presara cateva granule de zahar;
amplasati capcana in zonele frecventate mai des de catre insectele taratoare, evitand instalarea acesteia in locuri luminate natural sau artificial;
verificati capcana saptamanal si inlocuiti - o la cel mult 4 saptamani sau la saturatie.
Covor pliabil cu doua fete, de culoare ecru si gri deschis, cu modele. Este rezistent la apa si absoarbe socurile. Este extensibil daca puneti o a doua bucata langa el, dar poate fi si taiat la dimensiunea dorita. Va protejeaza podeaua de deteriorari, este usor de curatat si reduce zgomotul si vibratiile. Este potrivit pentru atelier, garaj sau camere de depozitare si oriunde in casa mai aveti nevoie de el. Bucata acopera o suprafata de 2,89m².
Material: polietilema
Sezlong pentru plaja, gradina sau terasa
Schelet din aluminiu: 18 mm
Spatar reglabil pe 3 pozitii
Dimensiuni: 188x55x24 cm
Greutate maxima suportata:110 kg
Set ustensile gratar, 3 piese, otel inoxidabil, 450 mm – esential pentru gatit in aer liber
Pregateste cele mai bune preparate la gratar cu acest set practic de ustensile din otel inoxidabil, perfect pentru utilizare in aer liber. Setul contine toate accesoriile de baza de care ai nevoie pentru o sesiune de gatit eficienta si sigura.
Include:
1 furculita din otel cromat cu maner din plastic
1 cleste rezistent, ideal pentru intoarcerea carnii
1 spatula robusta pentru manevrarea usoara a alimentelor
Beneficii:
fabricat din materiale durabile si rezistente la temperaturi ridicate
lungime optima de 450 mm pentru siguranta si confort in utilizare
manere ergonomice din plastic pentru o priza sigura
usor de curatat si de depozitat
Setul de ustensile pentru gratar este alegerea ideala pentru orice pasionat de gatit la aer liber – fie ca e vorba de picnicuri, petreceri in curte sau weekenduri la camping.
Incarcator retea
Alimentare: 220V
Iesire: 1 X USB 5V, 3A
COD: GF-U206Q
Pret pe bucata
Prelungitor 5 Intrari Intrerupator iluminat & 2 Port-uri USB 3G 1.5mm x 3m Alb
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 25W |
| Tensiune de alimentare: | 220-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.6 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Cald |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Flux luminos: | 2500lm |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | PC |
| Forma corp: | Patrat |
| Culoare corp: | Alb |
| Montaj: | Aplicat |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP44 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Diametru: | 300x300x50mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.99Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A++ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Lampa LED Rezistenta la Apa Seria-M 1500mm 48W 4000K Milky Cover SS Clip 120lm/W COD: 20215
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 48W |
| Tensiune de alimentare: | 200-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 5760m |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 120° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | ABS +PC |
| Culoare corp: | Alb |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +40 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Lungime: | 1500mm |
| Latime: | 78mm |
| Inaltime: | 72mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 1.77Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A+ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru