Pompa manuala pentru apa cu...
Un produs util in orice gospodarie. Este usor de asamblat so se potriveste la cele mai multe bidoane de apa cu capac infiletat.
Racleta curatat geamuri cu sticla incorporata pentru pulverizarea lichidului.
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Un produs util in orice gospodarie. Este usor de asamblat so se potriveste la cele mai multe bidoane de apa cu capac infiletat.
| Panou solar | 25W monocristalin |
| Lampa | 1200 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 20Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
| Conditie standard test | 1000 W/m2 AM 1.5.25 °C |
| Putere maxima panou | 50 W |
| Intensitate maxima panou | 2.78 A |
| Tensiune maxima panou | 18 V |
| Scurt circuit | 3.06 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.6 V |
| Tensiune maxima sistem | DC 200V |
| Tensiune optima funcionare | -45°C - +85°C |
| Dimensiune | 670 x 530 x 20 mm |
| Greutate neta | 3.6 Kg |
Aplica 15W LED SAMSUNG Cip Fara Rama Rotund 6400K IP44 100lm/W COD:13899
Capcana Magnum gel pentru furnici, cu o formula profesionala, este cel mai practic si eficient sistem pentru eliminarea tuturor tipurilor de furnici, atat in exteriorul cat si in interiorul locuintei, ce contine momeala proaspata, mult mai apetisanta si atractiva in comparatie cu capcanele conventionale cu momeala uscata. Momeala proaspata si puternica din gelul Magnum atrage furnicile si atunci cand este consumata de una dintre furnici, restul cuibului va fi infectat, ajungand in centrul cuibului si eliminand definitiv problema, iar o picatura poate elimina pana la 50 de furnici. Utilizati capcana in zonele de tranzit si / sau proliferare a furnicilor, in apropierea cuiburilor sau in locurile de pasaj ale furnicilor. In situatia unei infestatii masive, utilizati mai multe capcane. Nu expuneti capcana in lumina directa a soarelui si, daca este posibil, protejati - o de ploaie.
Instructiuni de utilizare:
Deschideti capcana si separati capatul din plastic al capcanei cu degetele, desfacand linia pre - taiata.
Activati capcana, apoi apasati complet capsula pana cand gelul a fost depozitat in compartimentul central al capcanei.
Pozitionati capcana acolo unde au fost vazute furnici.
Lampa SMD-LED 1,6W cu panou solar 2V/0,58W si baterie 1,2V/1000mAh
Pret pe bucata
Tava pentru incaltaminte cu model urme de pasi, realizata 100% din materiale reciclabile, poate fi amplasata la usa de intrare in locuinta, atat in interior, cat si la exterior.
Marginea tavitei are o inaltime de 2.1 cm, ceea ce o face ideala pentru scurgerea apei de pe incaltaminte, astfel incat toata murdaria se va pastra in interiorul tavitei. Capacitatea produsului este pentru 3 perechi de incaltaminte. Tava se curata foarte usor, cu apa si un burete.
Produsul are culoarea maro + negru si dimensiunile 38 x 75 cm.
Regulator tensiune pentru panou solar 10A 12V/24V port USB 5V/2A Breckner Germany detalii:
| Brand | Breckner Germany |
| Display | LED |
| Tensiune baterie | 12/24V - adaptare automata |
| Intensitate curent | 10A |
| Curent repaus | > 10 mA |
| Tensiune iesire USB | 5V/2A max. |
| Temperatura de operare | -35 - + 60 °C |
Pret pe bucata
ub LED rezistent la apa Cip SAMSUNG 60W 120cm 6400K
| Unghi dispersie | 120° |
| Flux luminos | 7200 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Putere | 60 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 70 mm |
| Lungime | 1200 mm |
| Latime | 86 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina rece |
| Garantie | 5 ani |
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 25W |
| Tensiune de alimentare: | 220-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.6 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Cald |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Flux luminos: | 2500lm |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | PC |
| Forma corp: | Patrat |
| Culoare corp: | Alb |
| Montaj: | Aplicat |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP44 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Diametru: | 300x300x50mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.99Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A++ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Conectorul pentru robinet Geolia, cu 2 iesiri va permite sa conectati doua furtunuri si sa controlati debitul de apa independent de supapa principala. Aceasta solutie va permite sa udati parti separate ale gradinii - puteti instala un stropitor de gradina pe gazon in timp ce va udati si plantele utilizand un pistol sau duza.
Racordul, datorita reducerii filetate, se potriveste cu robinete de gradina cu filet exterior cu diametrul de 33,3 mm (G1 ") si 26,5 mm (G3 / 4").
Mod de racordare : infiletare
Diametru furtun potrivit (mm): 12.5 ; 25
Material princioal: polipropilena
Descriere - Caracteristici
Taburet decorativ din lemn cu 4 picioare (legate pentru o mai mare stabilitate) si scaun cu husa din bumbac cu model macrame de culoare alb inchis si ciucuri suspendate in jur.
Taburetele decorative din lemn sunt tendinta suprema in lumea designului interior. Cu textura lor naturala, durabilitatea ridicata si estetica eterna, acestea sunt solutia perfecta pentru orice stil de amenajare, de la minimal si boho la rustic si modern. Puneti-le in camera de zi, la intrare, in dormitor sau chiar in baie, oferind o nota decorativa deosebita. Functioneaza atat ca scaune, cat si ca mese sau baze pentru decoratiuni. In nuante neutre sau cu detalii colorate, taburetele noastre se vor integra armonios in spatiul vostru!
Material: Lemn Bumbac
Greutate maxima: 100 kg
Diametru x Inaltime: 30 x 42 cm
Cititi instructiunile si manualul de utilizare al produsului. Nu utilizati in alte scopuri decat cel specificat.
ADAPTOR UNIVERSAL PRIZA V-TAC (UK,US,EU) CU PROTECTIE SI 2USB 2.1A
DC 5v 2000mA
COD: 8704
pret/buc
Setul de mobilier poate fi utilizat ca mobilier pentru gradina, terasa, veranda sau va puteti amenaja un spatiu de relaxare chiar si in balcon.
Piesele acestui set mobilier balcon sunt fabricate din lemn de esenta exotica, respectiv lemn de accacia, de cea mai buna calitate. Lemnul este tratat cu ulei natural pentru a rezista la actiunea factorilor de mediu si pentru a creste durata de utilizare a mobilierului.
Daca va doriti un mobilier practic, care sa poata fi manevrat usor, atunci setul de mobilier este optiunea potrivita intrucat dispune de doua scaune pliante si o masa balcon pliabila, patrata. Piesele de mobilier pliante ocupa un spatiu de depozitare redus si in plus redecorarea spatiilor cu aceste piese poate fi realizata foarte repede.
Mobilierul din lemn de eucalipt poate fi curatat cu ajutorul solutiilor speciale pentru lemn. Suplimentar, pentru cresterea duratei de utilizare se pot folosi uleiuri speciale pentru ingrijirea mobilierul din lemn.
Pentru durabilitate cat mai mare in timp, recomandam a nu se lasa expus produsul la soare sau intemperii pe perioade indelungate. Se recomanda protejarea mobilierului de ploi si vanturi puternice, utilizand husele de protectie pentru mobilierul de gradina.
Tava pentru incaltaminte cu model sweet home, realizata 100% din materiale reciclabile, poate fi amplasata la usa de intrare in locuinta, atat in interior, cat si la exterior.
Marginea tavitei are o inaltime de 2.1 cm, ceea ce o face ideala pentru scurgerea apei de pe incaltaminte, astfel incat toata murdaria se va pastra in interiorul tavitei. Capacitatea produsului este pentru 3 perechi de incaltaminte. Tava se curata foarte usor, cu apa si un burete.
Produsul are culoarea gri + negru si dimensiunile 38 x 75 cm.
Pavilionul este ideal pentru utilizarea evenimentelor precum targuri ,festivaluri de vara, picnicuri, petreceri private.
Pavilionul are suficient spatiu pentru a aseza cateva mese, pentru servire.
Este ideal sa petreceti timp in aer liber, pavilioanele sunt o solutie eficienta datorita materialelor si pieselor de cea mai buna calitate din care sunt realizate.
Structura lui este foarte rezistenta:
- Protectie UV
- Usor de montat
Dimensiuni:
Lungimea bazei: 3 m
Lungimea acoperisului: 2,40 m
Inaltime: 2,40 m
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru