Perle decorative albastre,...
Pachetul contine perle de cristal albastre cu diametrul de 2 mm.
Culoare: Albastru
Greutatea pachetului: 10 g
Furtun Geolia Comfort diametru interior 12.5 mm, special utilizat pentru udatul in gradina la o presiune maxima de 7 bar.
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Pachetul contine perle de cristal albastre cu diametrul de 2 mm.
Culoare: Albastru
Greutatea pachetului: 10 g| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 25W |
| Tensiune de alimentare: | 220-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.6 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Cald |
| Temperatura de culoare: | 3000K |
| Flux luminos: | 2500lm |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | PC |
| Forma corp: | Patrat |
| Culoare corp: | Alb |
| Montaj: | Aplicat |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP44 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Diametru: | 300x300x50mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.99Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A++ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 6400K COD: 741
Setul de mobilier poate fi utilizat ca mobilier pentru gradina, terasa, veranda sau va puteti amenaja un spatiu de relaxare chiar si in balcon.
Piesele acestui set mobilier balcon sunt fabricate din lemn de esenta exotica, respectiv lemn de accacia, de cea mai buna calitate. Lemnul este tratat cu ulei natural pentru a rezista la actiunea factorilor de mediu si pentru a creste durata de utilizare a mobilierului.
Daca va doriti un mobilier practic, care sa poata fi manevrat usor, atunci setul de mobilier este optiunea potrivita intrucat dispune de doua scaune pliante si o masa balcon pliabila, patrata. Piesele de mobilier pliante ocupa un spatiu de depozitare redus si in plus redecorarea spatiilor cu aceste piese poate fi realizata foarte repede.
Mobilierul din lemn de eucalipt poate fi curatat cu ajutorul solutiilor speciale pentru lemn. Suplimentar, pentru cresterea duratei de utilizare se pot folosi uleiuri speciale pentru ingrijirea mobilierul din lemn.
Pentru durabilitate cat mai mare in timp, recomandam a nu se lasa expus produsul la soare sau intemperii pe perioade indelungate. Se recomanda protejarea mobilierului de ploi si vanturi puternice, utilizand husele de protectie pentru mobilierul de gradina.
Lampa LED Rezistenta la Apa Seria M 1500mm 48W 4000K Mat 120 lm/W COD: 20203
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 48W |
| Tensiune de alimentare: | 200-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 5760m |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 120° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | ABS +PC |
| Culoare corp: | Alb |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +40 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Lungime: | 1500mm |
| Latime: | 78mm |
| Inaltime: | 72mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 1.65Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A+ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Panou incastrat LED 8W SLIM patrat COD: 4945
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 560 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 6400 K |
| Material | Aluminiu + Plastic |
| Putere | 8 W |
| Grad protectie | IP20 |
| Inaltime | 25 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Marimea de incorporare | 75 mm |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina rece |
| Garantie | 2 ani |
2 ani
Lampa SMD-LED 1,6W cu panou solar 2V/0,58W si baterie 1,2V/1000mAh
Pret pe bucata
Sursa LED 30W 12V 2.5A Plastic IP44 COD: 3238
Ghirlanda decorativa din verdeata cu frunze de iedera si lungime de 180cm. Suspendati-o de sus pe un perete sau infasurati-o in jurul balustradelor si grinzilor pentru un decor mai verde. Completati cu flori sau lumini pentru a finaliza efectul.
Capcana gandaci este o capcana ecologica, lipicioasa cu momeala preinstalata, destinata pentru a preveni invazia tuturor tipurilor de insecte, in special gandaci si paianjeni, fara a afecta oamenii sau animalele. Capcana nu contine substante chimice si este dotata cu un puternic atractiv alimentar ce serveste ca momeala.
Efect curativ: insectele sunt atrase datorita momelii din centrul capcanei, unde sunt capturati si mor pe loc, fara emanatii urat mirositoare.
Efect preventiv: prin capturarea insectelor femela, se impiedica repopularea zonei.
Instrucituni de utilizare:
deschideti capcana si trageti ferm de folia protectoare. Momeala este deja plasata in centrul capcanei. Pentru un efect mai puternic se pot presara cateva granule de zahar;
amplasati capcana in zonele frecventate mai des de catre insectele taratoare, evitand instalarea acesteia in locuri luminate natural sau artificial;
verificati capcana saptamanal si inlocuiti - o la cel mult 4 saptamani sau la saturatie.
Proiector LED SMD 50W Cip SAMSUNG Slim Corp Negru 6400K 120LM/W COD: 761
Lampa spot Downlight LED Cip SAMSUNG 30W Orientabil 4000K COD: 846
Suflanta frunze, putere 400W cu motor si cablu de 40cm. Are o duza lunga de 60cm care va permite sa directionati aerul exact acolo unde este nevoie. Are 2 trepte de viteza, model ergonomic si suport pentru cablu. Numai pentru utilizare in exterior.
Set de zugravit ideal pentru vopsirea suprafetelor netede mari cu usurinta si rapiditate. Setul include 2 tavite pentru vopse de 37x8x29cm si 27.5x3x14.5cm, 2 trafalete de 24cm si 10cm cu rola din microfibra de 10cm, 1 rezerva din spuma de 10cm, 3 pensule de 2.5cm, 3.75cm si 5cm si 1 folie de acoperire de 200x200cm.
Masa auxiliara cu cadru metalic rezistent cu 4 picioare si suprafata rotunda de Ø46cm cu adancitura de 2cm. Datorita designului sau modern isi va gasi locul pe balcon sau in curte, dar si in interiorul casei. Se asambleaza simplu si usor.
Culoare: negru
Material: metal
Diametru x Inaltime: 46x52cm
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 3000K COD:739
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru