Cablu electric MYYM...
Cablu electric MYYM 2x0,75mm2
Lungime rola: 100 metri
Pret pe rola
Pavilionul este ideal pentru utilizarea evenimentelor precum targuri ,festivaluri de vara, picnicuri, petreceri private.
Pavilionul are suficient spatiu pentru a aseza cateva mese, pentru servire.
Este ideal sa petreceti timp in aer liber, pavilioanele sunt o solutie eficienta datorita materialelor si pieselor de cea mai buna calitate din care sunt realizate.
Structura lui este foarte rezistenta:
- Protectie UV
- Usor de montat
Dimensiuni:
Lungimea bazei: 3 m
Lungimea acoperisului: 2,40 m
Inaltime: 2,40 m
Pavilion textil pentru gradina
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Cablu electric MYYM 2x0,75mm2
Lungime rola: 100 metri
Pret pe rola
| Panou solar | 25W monocristalin |
| Lampa | 1200 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 20Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Doua zone de gatit cu inaltimi reglabile si independente
Profita de o zi insorita pentru a gati o reteta de frigarui de pui cu boia, hot dog si ardei la gratar.
Cele 2 zone de gatit echipate cu grile reglabile pe inaltime, garanteaza ca iti vei gati masa la temperatura ideala.
Avantajul acestui gratar: usurinta in utilizare si numeroasele posibilitati de a varia placerile si de a multiplica ocaziile gourmet in timp ce te bucuri de soare.
Avantaje tehnice
Pentru a profita de toate razele soarelui din timpul zilei, acest gratar este usor de mutat datorita celor 2 roti mari si a unui maner. Aerisirile modulare va permit sa mariti sau sa reduceti coridorul de aer disponibil pentru a modula caldura jarului dumneavoastră.
Instructiuni de ingrijire
Gratarul Naterial Icarus poate fi curatat usor cu o carpa umeda si sapun neutru. Conceput pentru a rezista la 5 ani de utilizare.
Acoperiti gratarul cu o husa de protectie, pentru a creste durata de viata, impotriva elementelor externe.
| Dimensiuni | 100x28x82 mm |
| Panou solar | Policristalin 4V/70mAh |
| Baterie | 3.2V/200mAh |
| Numar leduri | 3x0.06W |
| Temperatura de culoare | 6500-7000K |
| Perioada de functionare | 6-9H |
| Perioada de incarcare | 4.5H |
| Protectie | IP44 |
| Material | Otel,plastic |
| Intensitate | 300LM |
Instalatie cu lumini solare alimentate de lumina soarelui, fara cabluri si ecologica.
Distanta primei lampi de la baterie: 2 m.
Distanța dintre lampi: 20 cm.
Lungime totala: 3,8 m.
Culoarea becurilor: alb
Lungime: 3,8 m
Adecvarea spatiului: EXTERIOR (IP44)
| Tensiune baterie | 12/24V - adaptare automata |
| Intensitate cutent incarcare | 10 A |
| Intensitate cutent descarcare | 10 A |
| Curent repaus | > 10 mA |
| Tensiune iesire USB | 5V/2A max. |
| Temperatura de operare | -35 - + 60 °C |
| Dimensiuni | 133 x 70 x 35 mm |
| Greutate | 132 g |
Paleta cu baza si functie dubla. La primul nivel elimina insectele manual prin generarea de tensiune pe suprafata grilei, iar la al doilea nivel, plasat pe portul de incarcare, functioneaza ca o capcana pentru insecte, eliminand in orice moment orice insecta care atinge grila metalica. Contine un cablu de incarcare de 60 cm si functioneaza cu 1 baterie de tip litiu de 500mA (inclusa).
Lungime x Latime x Inaltime: 22x53x5 cm
Ghiveci flori suspendat, din plastic de culoare gri. Cu lanturi metalice de 34cm pentru suspendare.
Diametru x Inaltime: 30x16 cm
Material: Plastic.
Capacitate: 5.9 LT
Lampa LED Rezistenta la Apa Seria-M 1500mm 48W 4000K Milky Cover SS Clip 120lm/W COD: 20215
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 48W |
| Tensiune de alimentare: | 200-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 5760m |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 120° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | ABS +PC |
| Culoare corp: | Alb |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +40 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Lungime: | 1500mm |
| Latime: | 78mm |
| Inaltime: | 72mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 1.77Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A+ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Ghiveci oval din plastic cu diverse plante si petrule decorative.
Combinati diferite modele si dimensiuni pentru a va decora spatiul!
Material: Plastic
Lungime x latime x inaltime: 21x12x22cmSet de zugravit ideal pentru vopsirea suprafetelor netede mari cu usurinta si rapiditate. Setul include 2 tavite pentru vopse de 37x8x29cm si 27.5x3x14.5cm, 2 trafalete de 24cm si 10cm cu rola din microfibra de 10cm, 1 rezerva din spuma de 10cm, 3 pensule de 2.5cm, 3.75cm si 5cm si 1 folie de acoperire de 200x200cm.
Covor pliabil cu doua fete, de culoare ecru si gri deschis, cu modele. Este rezistent la apa si absoarbe socurile. Este extensibil daca puneti o a doua bucata langa el, dar poate fi si taiat la dimensiunea dorita. Va protejeaza podeaua de deteriorari, este usor de curatat si reduce zgomotul si vibratiile. Este potrivit pentru atelier, garaj sau camere de depozitare si oriunde in casa mai aveti nevoie de el. Bucata acopera o suprafata de 2,89m².
Material: polietilema
Alimentare: 110-240V sau auto 11-15V
Tensiuni de iesire: 12/15/18/19/20V la 5A
22/24V la 4.2A
Putere 100
Se livreaza cu 8mufe de conexiune, cablu alimentare 220V si auto
Pret pe bucata.
Lampa Solara tarus 2W LED Cip SAMSUNG Gri 3000K COD: 785
Regulator tensiune pentru panou solar 20A 48V 2X port USB Breckner Germany detalii:
Pret pe bucata
Aplica LED 15W Cip SAMSUNG IP65 Rotunda 6400K COD: 802
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru