Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 6400K COD: 741
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 100W |
| Numar LED-uri | 96 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 10000LM |
| Protectie | IP67 |
ADAPTOR UNIVERSAL PRIZA V-TAC (UK,US,EU) CU PROTECTIE SI 2USB 2.1A
DC 5v 2000mA
COD: 8704
pret/buc
Lampă stradală LED Cip SAMSUNG A++ 5 Ani Garanție 150W Corp Gri 4000K COD: 531
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 18000 lm |
| Culoare corpului | Gri |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Aluminiu |
| Putere | 150 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 594.1 mm |
| Lungime | 299.6 mm |
| Latime | 67.5 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 5 ani |
Suflanta frunze, putere 400W cu motor si cablu de 40cm. Are o duza lunga de 60cm care va permite sa directionati aerul exact acolo unde este nevoie. Are 2 trepte de viteza, model ergonomic si suport pentru cablu. Numai pentru utilizare in exterior.
Proiector solar 30W cu panou solar
Cod: KBS-SLR30W
Dimensiune proiector: 190*145*48mm
Dimensiune panou solar: 280*180mm
Capacitate baterie: 1*6000mAh
Lumen: 3720 LM
Pret pe set
Lampa LED solara XF-702
Telecomanda inclusa.
Putere: 28W 900lm
Pret pe bucata
Perfect pentru acasa, la birou sau oriunde vei fi la aceeasi statie de lucru si petreci ore lungi.
Suportul se adapteaza in mod natural la curba coloanei vertebrale si ofera usurare.
Floare decorativa, orhidee roz intr-un ghiveci luminos din plastic.
Combinati diferite modele si tipuri de plante pentru a va decora spatiul!
Culoare: roz
Material: Plastic, sintetic
Diametru x Inaltime 7x25 cm| Conditie standard test | 1000 W/m2 AM 1.5.25 °C |
| Putere maxima panou | 50 W |
| Intensitate maxima panou | 2.78 A |
| Tensiune maxima panou | 18 V |
| Scurt circuit | 3.06 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.6 V |
| Tensiune maxima sistem | DC 200V |
| Tensiune optima funcionare | -45°C - +85°C |
| Dimensiune | 670 x 530 x 20 mm |
| Greutate neta | 3.6 Kg |
Conectorul pentru robinet Geolia, cu 2 iesiri va permite sa conectati doua furtunuri si sa controlati debitul de apa independent de supapa principala. Aceasta solutie va permite sa udati parti separate ale gradinii - puteti instala un stropitor de gradina pe gazon in timp ce va udati si plantele utilizand un pistol sau duza.
Racordul, datorita reducerii filetate, se potriveste cu robinete de gradina cu filet exterior cu diametrul de 33,3 mm (G1 ") si 26,5 mm (G3 / 4").
Diametru furtun potrivit (mm): 12.5, 15, 19
Diamentru filet (mm)12.5, 19
Husa spalare incaltaminte cu margini din spuma pentru protejarea incaltamintei in timpul spalarii. Cu fermoar pentru spalare in siguranta.
Lungime x Latime x Inaltime: 33x19x15 cm
Material: 100% Poliester.
Alimentare: 110-240V sau auto 11-15V
Tensiuni de iesire: 12/15/18/19/20V la 5A
22/24V la 4.2A
Putere 100
Se livreaza cu 8mufe de conexiune, cablu alimentare 220V si auto
Pret pe bucata.
Izolator usa si geamuri Welcome
Descriere - Caracteristici
Izolator usa si geamuri, maro cu mesaj WELCOME.
Material produs din poliester
Lungime x Latime: 90 x 10 cmAplica de perete cu incarcare solara LED COD: 7523
| Unghi dispersie | 120° |
| Flux luminos | 400 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Plastic |
| Putere | 3 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 109 mm |
| Lungime | 140 mm |
| Latime | 212 mm |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 2 ani |
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru