- Stoc epuizat
Sezlong pentru plaja, gradina sau terasa
Schelet din aluminiu: 18 mm
Spatar reglabil pe 3 pozitii
Dimensiuni: 188x55x24 cm
Greutate maxima suportata:110 kg
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Comutator LED Touch si Dimer Argintiu + Cablu Negru COD: 3341
| Date electrice | |
| Tensiune de alimentare: | 12/DC |
| Functionalitati | |
| Clasificare IP: | IP20 |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 24 luni |
Panou solar flexibil monocristalin portabil 100W 1060x535x2.8mm
| Putere maxima | 100 W |
| Intensitate maxima | 5.68 A |
| Tensiune maxima Vmp | 17.60 V |
| Scurt circuit | 5.96 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.1 V |
| Tensiune maxima sistem | 220V DC |
| Temperatura de functionare | -45°C - +85°C |
| Dimensiuni | 1060 x 535 x 2.8 mm |
| Greutate | 1.80 Kg |
Pret pe bucata
Panou incastrat LED 8W SLIM patrat COD: 4945
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 560 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 6400 K |
| Material | Aluminiu + Plastic |
| Putere | 8 W |
| Grad protectie | IP20 |
| Inaltime | 25 mm |
| Lungime | 90 mm |
| Marimea de incorporare | 75 mm |
| Latime | 90 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina rece |
| Garantie | 2 ani |
2 ani
Regulator tensiune pentru panou solar 10A 12V/24V port USB 5V/2A Breckner Germany detalii:
| Brand | Breckner Germany |
| Display | LED |
| Tensiune baterie | 12/24V - adaptare automata |
| Intensitate curent | 20A |
| Curent repaus | > 20 mA |
| Tensiune iesire USB | 5V/2A max. |
| Temperatura de operare | -35 - + 60 °C |
Pret pe bucata
Aspilator LMi electric 2 in 1, 600 W, filtru HEPA special
Aspirator cu stalp metalic detasabil si doza pentru conversie rapida intr-un aspirator. Este versatil si atinge cele mai dificile locuri.
Este ideal pentru podele dure. Poate fi folosit atat in gospodarii, cat si la birouri. Ocupa un spatiu redus, nu necesita saci si se curata rapid.
Are un tub metalic, filtru HEPA special, care este curatat prin spalare simpla, cordon de alimentare 4 masuratori.
Functioneaza cu alimentare de 220-240V. Contine instructiuni.Lampă stradală LED Cip SAMSUNG A++ 5 Ani Garanție 150W Corp Gri 4000K COD: 531
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 18000 lm |
| Culoare corpului | Gri |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Material | Aluminiu |
| Putere | 150 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 594.1 mm |
| Lungime | 299.6 mm |
| Latime | 67.5 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina naturala |
| Garantie | 5 ani |
Descriere - Caracteristici
Taburet decorativ din lemn cu 4 picioare (legate pentru o mai mare stabilitate) si scaun cu husa din bumbac cu model macrame de culoare alb inchis si ciucuri suspendate in jur.
Taburetele decorative din lemn sunt tendinta suprema in lumea designului interior. Cu textura lor naturala, durabilitatea ridicata si estetica eterna, acestea sunt solutia perfecta pentru orice stil de amenajare, de la minimal si boho la rustic si modern. Puneti-le in camera de zi, la intrare, in dormitor sau chiar in baie, oferind o nota decorativa deosebita. Functioneaza atat ca scaune, cat si ca mese sau baze pentru decoratiuni. In nuante neutre sau cu detalii colorate, taburetele noastre se vor integra armonios in spatiul vostru!
Material: Lemn Bumbac
Greutate maxima: 100 kg
Diametru x Inaltime: 30 x 42 cm
Cititi instructiunile si manualul de utilizare al produsului. Nu utilizati in alte scopuri decat cel specificat.
Sistem pentru iluminat cu 2 becuri, panou solar 5V/5,5W si 1xUSB incarcare telefon BK69217
| Dimensiuni | 230x180 mm |
| Panou solar | Monocristalin 5V/5.5W |
| Baterie | 3.7V/5000mAh |
| Numar leduri | 1x1W, 1x2W |
| Temperatura de culoare | 6500-7000K |
| Perioada de functionare | 5-14H |
| Perioada de incarcare | 4-6H |
| Protectie | IP45 |
| Material | Aluminiu,plastic |
| Intensitate | 150LM |
| Moduri de functionare | 5H, 8H, SOS mode |
| Lungime cablu | 1x3m, 1x5m |
Pret pe set
| Panou solar | 12W policristalin |
| Lampa | 700 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 10Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Masa pliabila rotunda cu deschidere cu siguranta, aparatori picioare pentru a nu deteriora suprafata cu inchidere usoara.
Diametru x Inaltime: 44.5x65.5cm
Material: MDF - Metal
Lampa LED Highbay Cip SAMSUNG 100W Corp Negru 160LM/W 4000K COD: 2024
Lampa LED solara XF-702
Telecomanda inclusa.
Putere: 28W 900lm
Pret pe bucata
Ghiveci flori suspendat, din plastic de culoare gri. Cu lanturi metalice de 34cm pentru suspendare.
Diametru x Inaltime: 24x14cm
Material: Plastic.
Capacitate: 3lt
Covor pliabil cu doua fete, de culoare ecru si gri deschis, cu modele. Este rezistent la apa si absoarbe socurile. Este extensibil daca puneti o a doua bucata langa el, dar poate fi si taiat la dimensiunea dorita. Va protejeaza podeaua de deteriorari, este usor de curatat si reduce zgomotul si vibratiile. Este potrivit pentru atelier, garaj sau camere de depozitare si oriunde in casa mai aveti nevoie de el. Bucata acopera o suprafata de 2,89m².
Material: polietilema
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru