Lampa led cu senzor miscare...
Lampa led cu senzor miscare 20lm COD:WY-010
Pret pe bucata
Baterii incluse
Set panou solar 50W regulator 10A 2xUSB 12/24V 4 becuri LED 8W
COD: BK87496
Pret pe set
pret/set
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Lampa led cu senzor miscare 20lm COD:WY-010
Pret pe bucata
Baterii incluse
Instalatie cu lumini solare alimentate de lumina soarelui, fara cabluri si ecologica.
Distanta primei lampi de la baterie: 2 m.
Distanța dintre lampi: 20 cm.
Lungime totala: 3,8 m.
Culoarea becurilor: alb
Lungime: 3,8 m
Adecvarea spatiului: EXTERIOR (IP44)
Prelungitor 5 Intrari Intrerupator iluminat & 2 Port-uri USB 3G 1.5mm x 3m Alb
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 3000K COD:739
Lampa LED tip proiector iluminat stradal 100W temperatura culoare 6500K, protectie IP67
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 100W |
| Numar LED-uri | 140 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 12000LM |
| Protectie | IP67 |
Lampa LED solara XF-701
Telecomanda inclusa.
Putere: 18W 500lm
Pret pe bucata
Floare decorativa, orhidee violet cu radacini intr-un ghiveci usor de plastic.
Combinati diferite modele si tipuri de plante pentru a va decora spatiul!
Culoare: violet
Material: Plastic
Diametru x
Inaltime: 14x50 cm| Panou solar | 25W monocristalin |
| Lampa | 1200 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 20Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Regulator tensiune pentru panou solar 50A 48V Breckner Germany detalii:
Lampa LED solara cu senzor miscare de 3 metri.
Buton ON-OFF
Dimensiune: 124 x 96 x 48mm
Pret pe bucata
ub LED rezistent la apa Cip SAMSUNG 60W 120cm 6400K
| Unghi dispersie | 120° |
| Flux luminos | 7200 lm |
| Culoare corpului | Alb |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 6000 K |
| Putere | 60 W |
| Grad protectie | IP65 |
| Inaltime | 70 mm |
| Lungime | 1200 mm |
| Latime | 86 mm |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina rece |
| Garantie | 5 ani |
Lampa Stradala LED Cip SAMSUNG 30W Slim 4000K 120LM/W COD: 956
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 30000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 30W |
| Tensiune de alimentare: | AC:120-240V |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 3600lm |
| CRI: | >70 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | Aluminiu |
| Culoare corp: | Gri |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | >15000 |
| Conditii de utilizare: | Intre -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Dimensiuni: | 375x135mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.795Kg |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 60luni |
Alimentare: 110-240V sau auto 11-15V
Tensiuni de iesire: 12/15/18/19/20V la 5A
22/24V la 4.2A
Putere 100
Se livreaza cu 8mufe de conexiune, cablu alimentare 220V si auto
Pret pe bucata.
Lampa LED cu prindere pe stalp pentru iluminat stradal 100W temperatura culoare 6500K, protectie IP67 BK69201
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 100W |
| Numar LED-uri | 100 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 9000LM |
| Protectie | IP67 |
| Diametru prindere | 61 mm |
Pret pe bucata
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru