Lampa LED tip plafon pentru...
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 150W |
| Numar LED-uri | 252 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 15000LM |
| Protectie | IP67 |
| Diametru prindere | 20 mm |
Aplica LED 24W SAMSUNG Cip Fara Rama Patrat 3000K IP44 100lm/W COD: 1359
pret/buc
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 150W |
| Numar LED-uri | 252 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 15000LM |
| Protectie | IP67 |
| Diametru prindere | 20 mm |
Perdea decorativa de usa cu baza din lemn verde, care se fixeaza usor cu 2 carlige si 12 cordoane verticale, cu sectiuni mici de bambus si frunze de tesatura verde. Distanta dintre sireturile verticale este de 8cm. Este decorativa si utila, deoarece impiedica insectele mari sa intre in camera.
Produs decorativ, fragil. Nu lasati copiii mici nesupraveghiati in preajma produsului. Utilizati conform instructiuni si descriere
Cablu electric MYYM 2x0,75mm2
Lungime rola: 100 metri
Pret pe rola
| Panou solar | 12W policristalin |
| Lampa | 700 Lumen |
| Numar de LED-uri | 96 |
| Baterie | 3.2 V 10Ah LifePO4 |
| Cablu | 4m (de la panou la lampa) |
Perna decorativa pentru scaun de exterior, cu spatar, de culoare gri, cu imprimeu diverse mesaje de culoare alba, doua fete, fara fermoar, cu snururi din acelasi material pentru fixare pe scaun.
Pernele confortabile pentru exterior sunt frumoase, accesibile, reimprospateaza si ofera stil!
Instructiuni de ingrijire:
Nu este permisa utilizarea inalbitorilor sau a clorului.
Nu este permisa calcarea.
Nu este permisa utilizarea in uscator.
Temperatura maxima de spalare 30°C.
Lungime x Latime x Grosime: 100x50x10cm
Compozitie: Husa: 40% Bumbac-60% Poliester- Captuseala interioara: Spuma poliuretanica.
Lampa LED solara XF-702
Telecomanda inclusa.
Putere: 28W 900lm
Pret pe bucata
Tava pentru incaltaminte Hamat este realizata din polipropilena si este recomandata pentru utilizare la interior / exterior.
Aceasta are culoarea neagra si urmatoarele dimensiuni: 63 x 35 cm si grosimea de 20 mm.
Ajuta la imbunatatirea posturii si a circulatiei sangelui, mentinand picioarele si talpile intr-o pozitie ridicata.
Caracteristici: se poate forma pana la 35 de grade, alegere din 2 pozitii.
Material: polistiren de inalta rezistenta si talpi antiderapante.
Culoare: Negru
Lungime x latime: 50,3x30,7 cm
| Conditie standard test | 1000 W/m2 AM 1.5.25 °C |
| Putere maxima panou | 50 W |
| Intensitate maxima panou | 2.78 A |
| Tensiune maxima panou | 18 V |
| Scurt circuit | 3.06 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.6 V |
| Tensiune maxima sistem | DC 200V |
| Tensiune optima funcionare | -45°C - +85°C |
| Dimensiune | 670 x 530 x 20 mm |
| Greutate neta | 3.6 Kg |
Geanta de transport de lemn pentru semineu
Greutate suportata: 10 kg
Dimensiuni: 36x84
Compozitie: PESpot LED Cip SAMSUNG GU10 6.5W Plastic lentilă de 110` Dimabil 3000K COD:198
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 450 lm |
| Dimabil | Da |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Putere | 6.5 W |
| Grad protectie | IP20 |
| Lungime | 50 mm |
| Latime | 55 mm |
| Dulie | GU10 |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina calda |
| Garantie | 5 ani |
Pompa electrica de apa cu buton tactil, reincarcabila cu cablu USB si tub din inox. Are pompa de tip general, include adaptor si se potriveste la majoritatea tipurilor de sticle, are autonomie pentru 5-6 sticle de apa cu volum de 18,9 lt. Este nevoie de 3,5-4 ore pentru a încărca complet bateria de 18650 / 1200mAh. Este nevoie de 10 secunde pentru a umple un pahar.
Dimensiunile pachetului: 8,5x7x14 cm
Conectorul pentru robinet Geolia, cu 2 iesiri va permite sa conectati doua furtunuri si sa controlati debitul de apa independent de supapa principala. Aceasta solutie va permite sa udati parti separate ale gradinii - puteti instala un stropitor de gradina pe gazon in timp ce va udati si plantele utilizand un pistol sau duza.
Racordul, datorita reducerii filetate, se potriveste cu robinete de gradina cu filet exterior cu diametrul de 33,3 mm (G1 ") si 26,5 mm (G3 / 4").
Diametru furtun potrivit (mm): 12.5, 15, 19
Diamentru filet (mm)12.5, 19
Adaptor electric cu 3 iesiri
Descriere - Caracteristici:
Adaptor electric 250V ~ 16A MAX 3500W cu 3 pozitii in culoare alba.
Are siguranta pentru copii.
Culoare: alb
Produs Material: Metal-Plastic
Capcana cu momeala pentru gandaci si soareci, cu actiune imediata, este foarte usor de utilizat si poate fi amplasata atat in locuinte cat si in spatii comerciale, protejand incaperile de daunatori.
Aceasta se poate folosi impreuna cu placi adezive, momeala raticida, sau cu geluri insecticide, si este non-toxica pentru oameni si animale.
Pachetul contine:
1 statie de intoxicare;
1 cheie de plastic pentru deschiderea statiei;
1 momeala pe baza de lipici.
Mod de actiune:
Amplasati mai multe capcane pentru rezultate eficiente;
Lasati capcana pentru o zi fara sa desigilati folia de lipici. In acest fel, daunatorii se obisnuiesc cu capcana;
Desigilati folia, iar insectele, gandacii si soarecii se vor lipi de placa adeziva.
Statia de intoxicare pentru gandaci si soareci este realizata din plastic de culoare alba si are efect indelungat (peste un an de la amplasare).
Sezlong pentru plaja, gradina sau terasa
Schelet din aluminiu: 18 mm
Spatar reglabil pe 3 pozitii
Dimensiuni: 188x55x24 cm
Greutate maxima suportata:110 kg
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru