Lampa solara 18W 500lm cu...
Lampa LED solara XF-701
Telecomanda inclusa.
Putere: 18W 500lm
Pret pe bucata
Scaun cu cadru metalic, pliabil de culoare gri. Scaunul este fabricat din PVC, iar suprafata de sezut este de 39x39 cm. Se inchide pentru depozitare si transport usor.
Material: Metal PVC
Lungime x Latime x Inaltime: 46.5x39x81 cm
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Lampa LED solara XF-701
Telecomanda inclusa.
Putere: 18W 500lm
Pret pe bucata
Panou solar flexibil monocristalin portabil 100W 1060x535x2.8mm
| Putere maxima | 100 W |
| Intensitate maxima | 5.68 A |
| Tensiune maxima Vmp | 17.60 V |
| Scurt circuit | 5.96 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.1 V |
| Tensiune maxima sistem | 220V DC |
| Temperatura de functionare | -45°C - +85°C |
| Dimensiuni | 1060 x 535 x 2.8 mm |
| Greutate | 1.80 Kg |
Pret pe bucata
Alimentare: 110-240V sau auto 11-15V
Tensiuni de iesire: 12/15/18/19/20V la 5A
22/24V la 4.2A
Putere 100
Se livreaza cu 8mufe de conexiune, cablu alimentare 220V si auto
Pret pe bucata.
Proiector solar BK-128-6COB
Putere: 25W 600lm.
Pret pe bucata
Scaun din lemn cu imbinari metalice, de culoare naturala deschisa. Suprafata scaunului este de 33x29 cm, iar distanta fata de sol este de 45 cm. Se inchide pentru depozitare si transport usor.
Material: Metal Lemn
Lungime x Latime x Inaltime: 41x40x76cm
Greutate maxima suportata: 95 kg
Lampa led cu senzor miscare 20lm COD:WY-010
Pret pe bucata
Baterii incluse
Lampa LED solara XF-702
Telecomanda inclusa.
Putere: 28W 900lm
Pret pe bucata
Scaun pentru fete cu structura metalica pliabila, de culoare roz cu manere si detalii turcoaz si material textil cu imprimeu unicorn. Este un scaun pliant ideal pentru gradina sau balcon si poate fi folosit cu usurinta si ca scaun de plaja pentru copii, deoarece se transporta usor.
In conformitate cu standardul N17191:2021
Material: Metal Poliester
Greutate suportata: 35 kg
Ghiveci flori suspendat, din plastic de culoare gri. Cu lanturi metalice de 34cm pentru suspendare.
Diametru x Inaltime: 24x14cm
Material: Plastic.
Capacitate: 3lt
Pamatuf Magic Antipraf cu 5 Rezerve
Compozitie: 100% Polipropilena.
Contine:
-2 pensule cu peri de 50mm
- 3 pensule cu peri de 38mm
- 3 pensule cu peri de 25mm
- 2 pensule cu peri de 13mm lungime.
Kit cu 5 accesorii de zugravit care contine 1 rola mare de 16cm, 1 rola mai mica de 6.59cm, pensula triunghiulara, dozator si tava pentru vopsea. Contine 3 manere din aluminiu care ofera un brat de 67cm pentru a ajunge in toate punctele. Este usor de utilizat, deoarece trebuie doar sa umpleti rola cu vopseaua dorita. Rola absoarbe cantitatea necesara si nu picura si nu pateaza. Peria triunghiulara va permite sa ajungeti in colturi cu usurinta, dar si in jurul prizelor, usorului si a ferestrelor. Este un ajutor indispensabil in renovarea casei dumneavoastra!
*Potrivit pentru vopsele acrilice sau latex - Nu este potrivit pentru email sau vopsea ulei.
Lampa LED Rezistenta la Apa M-Series 1200mm 36W 4000K Mat 120 lm/W COD: 20207
Paleta cu baza si functie dubla. La primul nivel elimina insectele manual prin generarea de tensiune pe suprafata grilei, iar la al doilea nivel, plasat pe portul de incarcare, functioneaza ca o capcana pentru insecte, eliminand in orice moment orice insecta care atinge grila metalica. Contine un cablu de incarcare de 60 cm si functioneaza cu 1 baterie de tip litiu de 500mA (inclusa).
Lungime x Latime x Inaltime: 22x53x5 cm
| Dimensiuni | 177x182x495 mm |
| Panou solar | 2V/80mAh |
| Baterie | 1.2V/1200mAh |
| Numar leduri | 3x0.06W |
| Temperatura de culoare | 6500-7000K |
| Perioada de functionare | 9-12H |
| Perioada de incarcare | 4.5H |
| Protectie | IP44 |
| Material | Otel,plastic,sticla |
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru