Lampa LED tip proiector...
Lampa LED tip proiector iluminat stradal 100W temperatura culoare 6500K, protectie IP67
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 100W |
| Numar LED-uri | 140 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 12000LM |
| Protectie | IP67 |
Husa de spalat haine, diametru x inaltime: 20x30 cm.
Ajuta la evitarea ruperii si incurcarii hainelor precum si la economisirea spatiului.
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Lampa LED tip proiector iluminat stradal 100W temperatura culoare 6500K, protectie IP67
| Tensiune alimentare | 85-265V |
| Putere | 100W |
| Numar LED-uri | 140 |
| Temperatura de culoare | 6500K |
| Intensitate | 12000LM |
| Protectie | IP67 |
Semineu decorativ cu iluminare și un design care amintește de un adevărat șemineu încorporat.
Setul de mobilier poate fi utilizat ca mobilier pentru gradina, terasa, veranda sau va puteti amenaja un spatiu de relaxare chiar si in balcon.
Piesele acestui set mobilier balcon sunt fabricate din lemn de esenta exotica, respectiv lemn de accacia, de cea mai buna calitate. Lemnul este tratat cu ulei natural pentru a rezista la actiunea factorilor de mediu si pentru a creste durata de utilizare a mobilierului.
Daca va doriti un mobilier practic, care sa poata fi manevrat usor, atunci setul de mobilier este optiunea potrivita intrucat dispune de doua scaune pliante si o masa balcon pliabila, patrata. Piesele de mobilier pliante ocupa un spatiu de depozitare redus si in plus redecorarea spatiilor cu aceste piese poate fi realizata foarte repede.
Mobilierul din lemn de eucalipt poate fi curatat cu ajutorul solutiilor speciale pentru lemn. Suplimentar, pentru cresterea duratei de utilizare se pot folosi uleiuri speciale pentru ingrijirea mobilierul din lemn.
Pentru durabilitate cat mai mare in timp, recomandam a nu se lasa expus produsul la soare sau intemperii pe perioade indelungate. Se recomanda protejarea mobilierului de ploi si vanturi puternice, utilizand husele de protectie pentru mobilierul de gradina.
Lampa LED Rezistenta la Apa M-Series 1200mm 36W 4000K Mat 120 lm/W COD: 20207
Kit cu 5 accesorii de zugravit care contine 1 rola mare de 16cm, 1 rola mai mica de 6.59cm, pensula triunghiulara, dozator si tava pentru vopsea. Contine 3 manere din aluminiu care ofera un brat de 67cm pentru a ajunge in toate punctele. Este usor de utilizat, deoarece trebuie doar sa umpleti rola cu vopseaua dorita. Rola absoarbe cantitatea necesara si nu picura si nu pateaza. Peria triunghiulara va permite sa ajungeti in colturi cu usurinta, dar si in jurul prizelor, usorului si a ferestrelor. Este un ajutor indispensabil in renovarea casei dumneavoastra!
*Potrivit pentru vopsele acrilice sau latex - Nu este potrivit pentru email sau vopsea ulei.
Incarcator retea
Alimentare: 220V
Iesire: 1 X USB 5V, 1A
COD: GOLF GF-U1
Pret pe bucata
LED Lumina de Gradina cu Incarcare Solara 20W PIR Senzor RF Control 6400K COD: 5506
Putere:20w
Lumina: Alb rece
IP65
Timp incarcare : 8 ore
Garantie : 5 ani
Panou solar fotovoltaic 100W monocristalin cablu 70 cm cu conector MC4 760x680x30mm Breckner Germany
| Brand | Breckner Germany |
| Conditie standard test | 1000 W/m2 AM 1.5 25 °C |
| Putere maxima panou | 100 W |
| Intensitate maxima panou | 5.48 A |
| Tensiune maxima panou | 18.24 V |
| Scurt circuit | 5.81 A |
| Tensiune circuit deschis | 21.8 V |
| Dimensiune | 760 x 680 x 30 mm |
Proiector solar 60W cu panou solar
Cod: KBS-SLR60W
Dimensiune proiector: 225*180*50mm
Dimensiune panou solar: 350*230mm
Capacitate baterie: 2*6000mAh
Lumen: 6720 LM
Pret pe set
Lampa Stradala LED Cip SAMSUNG 30W Slim 4000K 120LM/W COD: 956
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 30000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 30W |
| Tensiune de alimentare: | AC:120-240V |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 3600lm |
| CRI: | >70 |
| Unghiul fasciculului: | 110° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | Aluminiu |
| Culoare corp: | Gri |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | >15000 |
| Conditii de utilizare: | Intre -20 și +45 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Dimensiuni: | 375x135mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 0.795Kg |
| Certificari si standarde | |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 60luni |
Izolator usa si geamuri Welcome
Descriere - Caracteristici
Izolator usa si geamuri, maro cu mesaj WELCOME.
Material produs din poliester
Lungime x Latime: 90 x 10 cmGhirlanda decorativa din verdeata cu frunze de iedera si lungime de 180cm. Suspendati-o de sus pe un perete sau infasurati-o in jurul balustradelor si grinzilor pentru un decor mai verde. Completati cu flori sau lumini pentru a finaliza efectul.
Descriere - Caracteristici
In 3 culori diferite.
Ideal pentru indepartarea zgarieturilor de pe mobilierul din lemn, mese etc.
Puteti amesteca culorile pentru a obtine nuanta dorita.
Rezistent la abraziune, impermeabil si usor de uscat.
Scaun din lemn cu imbinari metalice, de culoare naturala deschisa. Suprafata scaunului este de 33x29 cm, iar distanta fata de sol este de 45 cm. Se inchide pentru depozitare si transport usor.
Material: Metal Lemn
Lungime x Latime x Inaltime: 41x40x76cm
Greutate maxima suportata: 95 kg
Contine:
-2 pensule cu peri de 50mm
- 3 pensule cu peri de 38mm
- 3 pensule cu peri de 25mm
- 2 pensule cu peri de 13mm lungime.
Capcana Magnum gel pentru furnici, cu o formula profesionala, este cel mai practic si eficient sistem pentru eliminarea tuturor tipurilor de furnici, atat in exteriorul cat si in interiorul locuintei, ce contine momeala proaspata, mult mai apetisanta si atractiva in comparatie cu capcanele conventionale cu momeala uscata. Momeala proaspata si puternica din gelul Magnum atrage furnicile si atunci cand este consumata de una dintre furnici, restul cuibului va fi infectat, ajungand in centrul cuibului si eliminand definitiv problema, iar o picatura poate elimina pana la 50 de furnici. Utilizati capcana in zonele de tranzit si / sau proliferare a furnicilor, in apropierea cuiburilor sau in locurile de pasaj ale furnicilor. In situatia unei infestatii masive, utilizati mai multe capcane. Nu expuneti capcana in lumina directa a soarelui si, daca este posibil, protejati - o de ploaie.
Instructiuni de utilizare:
Deschideti capcana si separati capatul din plastic al capcanei cu degetele, desfacand linia pre - taiata.
Activati capcana, apoi apasati complet capsula pana cand gelul a fost depozitat in compartimentul central al capcanei.
Pozitionati capcana acolo unde au fost vazute furnici.
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru