- Nou
Fantana arteziana solara Hoff este o solutie ecologica si eleganta pentru decorul exterior. Aceasta functioneaza exclusiv cu energie solara, fara a necesita baterii sau conectare la retea electrica. Este suficient sa o asezi pe suprafata apei si, sub razele soarelui, va incepe sa pompeze apa, oferind un spectacol placut de jeturi racoritoare.
Datorita designului sau versatil, aceasta fantana este ideala pentru baile de pasari, acvarii, iazuri mici, piscine sau gradini. De asemenea, dinamismul sau poate atrage pasari, fluturi si alte mici vietati, adaugand un farmec aparte spatiului tau exterior.
Montajul este extrem de simplu, fara fire sau accesorii complicate. Fiind plutitoare, se pozitioneaza usor pe suprafata apei si incepe imediat sa functioneze in lumina soarelui. Astfel, poti reamenaja rapid zona dorita fara efort suplimentar.
Fantana arteziana solara Hoff vine echipata cu 6 tipuri diferite de duze, oferindu-ti posibilitatea de a alege dintre mai multe modele de pulverizare a apei.
Aceste jeturi creeaza efecte vizuale spectaculoase si sunete relaxante, sporind senzatia de liniste si armonie in gradina.
Prin schimbarea capetelor de fantana, poti adapta jocul de apa in functie de preferintele tale si de spatiul disponibil.
Cu fantana arteziana solara Hoff, vei adauga un plus de eleganta si vitalitate gradinii tale, creand un spatiu placut atat pentru tine, cat si pentru micile vietati din jur.
plata se face serviciului de curierat în sistem ramburs
Livram in toata tara prin DPD Curier
Spot LED Cip SAMSUNG GU10 6.5W Plastic lentilă de 110` Dimabil 3000K COD:198
| Unghi dispersie | 110° |
| Flux luminos | 450 lm |
| Dimabil | Da |
| Clasa de eficienta energetica | A+ |
| Redarea culorilor CRI | >80 |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Putere | 6.5 W |
| Grad protectie | IP20 |
| Lungime | 50 mm |
| Latime | 55 mm |
| Dulie | GU10 |
| Tensiune alimentare (V) | 220-240v, 50Hz (AC) |
| Tip lumina | Lumina calda |
| Garantie | 5 ani |
Lampa LED Rezistenta la Apa Seria-M 1500mm 48W 4000K Milky Cover SS Clip 120lm/W COD: 20215
| Informatii generale | |
| Tipul ledului: | SMD |
| Durata de viata: | 20000 h |
| Date electrice | |
| Putere: | 48W |
| Tensiune de alimentare: | 200-240V/AC |
| Frecventa: | 50/60Hz |
| Factor de putere: | >0.9 |
| Date tehnice | |
| Culoarea luminii: | Alb Natural |
| Temperatura de culoare: | 4000K |
| Flux luminos: | 5760m |
| CRI: | >80 |
| Unghiul fasciculului: | 120° |
| Detalii Corp | |
| Material corp: | ABS +PC |
| Culoare corp: | Alb |
| Functionalitati | |
| Dimabil: | Nu |
| Clasificare IP: | IP65 |
| Cicluri on/off: | 15000 |
| Conditii de utilizare: | între -20 și +40 grade Celsius |
| Dimensiuni | |
| Lungime: | 1500mm |
| Latime: | 78mm |
| Inaltime: | 72mm |
| Date despre produs | |
| Bucati per pachet: | 1 |
| Greutate: | 1.77Kg |
| Certificari si standarde | |
| Clasa de energie: | A+ |
| Certificate: | CE EMC RoHS |
| Aditional | |
| Garantie: | 36luni |
Izolator usa si geamuri Welcome
Descriere - Caracteristici
Izolator usa si geamuri, maro cu mesaj WELCOME.
Material produs din poliester
Lungime x Latime: 90 x 10 cmIncarcator retea
Alimentare: 220V
Iesire: 1 X USB 5V, 1A
COD: GOLF GF-U1
Pret pe bucata
| Tensiune curent | 6V |
| Putere lampa | 60W (1W x 60 SMD) |
| Senzor de miscare | DA |
| Baterie | 3.7V 16Ah |
| Telecomanda | DA |
| Nivel protectie | IP65 |
| Tip | LED |
| Temperatura de culoare | 3000-6500 K |
| Temperatura de lucru | -30°C - +40°C |
| Material | ABS + Aluminiu |
Setul de mobilier balcon este ideal pentru a-ti amenaja un spatiu de relaxare atat la interior cat si la exterior: pe terasa, in gradina sau pe balcon.
Piesele de mobilier ale acestui set sunt fabricate din polipropilena avand o structura de rezistenta din tuburi de otel.
Setul pentru balcon sau gradina este optiunea potrivita intrucat dispune de 2 scaune pliante si o masa balcon pliabila.
Piesele de mobilier pliante ocupa un spatiu de depozitare redus iar redecorarea spatiilor cu aceste piese poate fi realizata foarte repede.
Setul de mobilier este rezistent la apa si raze UV oferind o durata de viata mai lunga si o experienta placuta de utilizare in aer liber.
Lampa Solara tarus 2W LED Cip SAMSUNG Gri 3000K COD: 785
Aplica 15W LED SAMSUNG Cip Fara Rama Rotund 6400K IP44 100lm/W COD:13899
Ghiveci oval din plastic cu diverse plante si petrule decorative.
Combinati diferite modele si dimensiuni pentru a va decora spatiul!
Material: Plastic
Lungime x latime x inaltime: 21x12x22cmDeflector pentru controlul debitului de aer al aparatului de aer condiționat. Schimba directia in aer si in curentul continuu care provoaca adesea raceli, dureri de cap, rinita, piele uscata, conditie fizica redusa care duce la uzura articulatiilor.
Este usor de asamblat, are un design ergonomic pentru reglarea aerului (sus - jos) si este potrivit pentru casa, birou, hotel, etc.
Pachetul contine accesorii de montare.
Lungimea sa este reglabilă de la 52 la 92 cm pentru a se potrivi unitatii dvs. interioare, iar latimea este de 16 cm.
Culoare: alb
Materialul produsului: Plastic
Dimensiunile pachetului: 53x3,5x16,5 cm
Regulator tensiune pentru panou solar 20A 48V 2X port USB Breckner Germany detalii:
Pret pe bucata
USB Intenso USB 64GB 20/35 Slim Line black USB 3.0
Capacitate 64 GB
VIteza maxima Up to 100 MB/sProduct
Dimensiune: 20 x 7 x 15 mm.
Pret pe bucata
Panou LED Ajustabil 24W Cip SAMSUNG Rotund 4000K COD: 740
Lampa solara impermeabila in forma de sfera cu functie de schimbare a culorii. Are un tarus pentru a fi fixata in sol si o telecomanda pentru selectarea culorii si a programului (flash/strobe/fade/smooth). Telecomanda functioneaza cu 1 baterie CR2025 (inclusa).
Sună acum!
Suport tehnic
Zile de lucru